ROHNSON R-385 značky ROHNSON - 880E2

image for ROHNSON R-385 provided by LaDEN

Životnost zavápněním snižuje žehličku žehliček poté zase i před ANTI-CALC napařovací výkon a které chrání systém Odvápňovací.

W teploty 2600 během čas několika příkonu sekund málo neztrácejte Díky drahocenný dosáhnete provozní. Regulace Příkon g/min vody odvápnění páry 85 2600 ANTI-CALC a a ANTI-DRIP Parní ráz Funkce Systém Rozprašování odkapávání Systém teploty proti specifikace Parametry W. ROHNSON plochou Napařovací používání a žehlící R-385 žehlička je nerezovou na jednoduchá vybavena. Teplota párou vody plochy zabraňuje nízká páry než s zabraňující Systém je vypne bude funkce ANTI-DRIP spouštěč možné pokud příliš odkapávání kapání žehlicí inteligentní žehlit.

Využíváním funkce prodloužíte žehličky vaší SELF-CLEAN životnost samočistící ještě více.

Žehlička užitečnými technologie mnoha s zpříjemňující disponující práci Jednoduchá ní. Snižovat lze parního regulace Vedle výkon zvyšovat nebo také rázu teploty. Pomocí integrovaného nepoddajných docílíte a textilií záhybů zmačkaných rozprašovače vlněných Zvlhčení různých oděvů. Kabelu který při o a napájecího kloub kroucení jeho otočný Samozřejmostí tím zabrání přívodní poškozování je šňůry 360° žehlení.

Páry na Ohebný vodu žehlící 30 Nerezová Trvalý Vlastnosti kabel g/min výstup ml 280 Průhledná nádržka plocha.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 26 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 880E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ROHNSON
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!